Допомога 70-ти підопічним на перетримках Оксани Нічик

Збираємо 94 880 грн, щоб виплатити борг за червень та липень перед однією з наших перетримок!

Перетримка Оксани найбільше постраждала після ситуації з миколаївськими місіями. Вона погодилася взяти до себе на 3 тижні більшу частину врятованих тварин, однак сталося не так, як гадалося. Минає вже 4 місяць…

Ми допомагали, скільки могли, але Оксана багато тягнула самотужки: купувала корм та інші необхідні речі, адже наш фонд у критичній ситуації. І ми надзвичайно вдячні їй за все, що вона зробила! Але ми маємо поступово, крок за кроком, виплачувати борги. Наразі в Оксани на перетримці 70 тварин, 40 дорослих та 30 котенят, які живуть на різних локаціях.

Спеціально для цього ми попросили Оксану відрити монобанку. Посилання на неї знайдете в шапці нашого профілю (розділ «Допомогти перетримці в Оксани»), а також у сторіз.

Номер банки – 5375 4112 0010 6651 (Оксана Нічик, “На хвостиків”).

Задонатити через PayPal  – oksana.nichik@gmail.com.

Ми будемо вдячні за будь-яку вашу суму та поширення цього допису! Дякуємо за всю-всю підтримку, яку отримуємо ми від вас! З вами ми точно впораємося!

Допомога 9-ти підопічним на перетримці в Насті Тихої

Help rescued animals from war

Усі пам’ятають Настю Тиху, яка героїчно вивезла тварин з Ірпеня під обстрілами. Серед них були й наші котики. Після цього ми почали тісно співпрацювати з Настею та її перетримкою для хвостиків.

Наразі вони піклуються про 9-х наших підопічних, врятованих із Миколаєва: песиків Соню, Мікі, 2-х цуценяток та 5-х котиків. Це не безплатна перетримка: усього за день потрібно платити 600 грн за всіх собачок та 500 — за муркотунів. Що входить у цю суму?

— Настя та її чоловік винаймають великий будинок для хвостиків, тож частина коштів іде на погашення орендної плати.
— Частина суми виплачується найманому працівникові, який допомагає піклуватися про тваринок.
— Хороші умови проживання, якісний догляд за кожним пухнастиком, їхня соціалізація, корм

Наразі Настя відкрила окрему картку, на яку ми збиратимемо кошти, щоб забезпечити безтурботне життя 9 нашим підопічним хвостикам, які чекають на свої родини.

Будемо дуже вдячні за будь-яку допомогу! Ваші 20−30 грн — гідні умови проживання для наших хвостиків!

4441114459467591, Анастасія Тиха (монобанк)