Благодійний Фонд Київські Хвостики Звітність
Благодійний Фонд Київські Хвостики Звітність

Друзі, дозвольте поділитися результатами роботи БФ “Київські хвостики” за січень 2020 року.
16314 грн
 благодійної допомоги надійшло на рахунок БФ “Київські хвостики” впродовж січня 2020 року.
22696 грн
 було витрачено на порятунок, лікування та утримання хвостиків, які знаходяться під опікою Фонду.
16397 грн
 – неоплачені фінансові зобов’язання станом на кінець січня. Січень виявився нелегкими для нашого фонду, але ми віримо, що разом з вами ми подолаємо всі негаразди.

# Лапка_допомоги_хвостикам_не_під_нашою_опікою_шукаємо_дім

Чужих хвостиків у біді не буває! Тому ми започаткували рубрику допомоги у прилаштуванні хвостикам, які знаходяться не під опікою фонду, за допомогою розміщення реклами на наших сторінках у соціальних мережах.Загалом 16 хвостиків знайшли дім за січень завдяки вашим репостам та небайдужості, у томі числі 4 підопічних Фонду та 12 підопічних з рубрики #лапка_допомоги. 

Зараз під опікою Фонду знаходяться 46 котиків та 3 песики.

Також у січні 2020 року, порадившись з пухнастиками, ми започаткували акцію добра “Подаруй коті кави одну філіжанку”. Завдяки проекту було зібрано 2764 грн на потреби хвостиків. Окрема подяка талановитій Дарці Зіроньці за чудовий арт!

Нові партнери фонду у січні – Royal Canin та Pro Bono Club Ukraine
Платформа  Pro Bono Club Ukraine поєднує експертність бізнесу з потребами громадського сектору задля якісних соціальних змін. Завдяки цій прекрасній ініціативі Фонд отримав безкоштовну юридичну консультацію та всебічну підтримку фахового спеціаліста.
Компанія  Royal Canin співпрацює з неприбутковими організаціями та надає знижки на корм для хвостиків, що очікують на господарів.

Висловлюємо велику подяку компанії  ATLAS GROUP за щедру благодійну допомогу хвостикам у січні!Висловлюємо подяку кожному з вас за підтримку та небайдужість, за те, що допомагаєте хвостикам, які опинились у біді!